Úmrtí brazilského hráče CS:GO

Velice smutná zpráva přišla z Brazílie. Po těžké nemoci v pouhých 19 letech zemřel talentovaný hráč týmu Imperial, Matheus “bruttJ” Queiroz.

V nemocnici v Riu de Janeiru dnes /15.12.2019/ zemřel talentovaný hráč bruttJ, který dosud působil v týmu Imperial. Podle organizace dostal minulý týden Matheus těžké migrény, opustil proto týmový gaming house a odjel za rodinou, aby se mohl vyléčit. Nemoc se však zhoršovala a hráč skončil v nemocnici, kde své nemoci v pouhých 19 letech nakonec podlehl.

Smutnou zprávu jako první přinesl brazilský server Globo Esporte a následně ji potvrdila také samotná organizace Imperial, zaměstnávající aktuálně 81. tým světa, která svému hráči vyjádřila soustrast na Twitteru.

Brutt stihl před svou smrtí ještě vyjádřit své díky brazilské komunitě a svému týmu, se kterým však nestihl odehrát žádný z oficiálních zápasů. Jeden z jeho posledních tweetů je volání, že by tak strašně chtěl jít domů a hrát CS do 8 ráno. Soustrast mu vyjádřili také spoluhráči na sociálních sítích. Kapitán týmu, KHTEX, popsal Matheuse jako největšího talenta, se kterým kdy hrál a napsal, že tento den je nejhorším dnem jeho života.

Facebook
WhatsApp
Email
Vytisknout
Zamyšlení
Stan BeBe

Čekání

Čekání Všichni na něco čekáme. Na autobus, ve frontě na pokladnu, až nám bude patnáct, pak osmnáct …,na výplatu, důchod, na lásku, na návrat dětí,

Čísť »
Zamyšlení
Stan BeBe

… neboť …

… neboť … Slovo Neboť – vysvětluje důvod předchozí věty. “Šel se projít, neboť se mu nechtělo spát.” Toliko vysvětlení Wikislovníku. Na internetu najdete mnoho

Čísť »

PŘIHLÁŠENÍ

© Copyright 2020   |   All Rights Reserved   |   Vytvoril: BAMBIK